מרפאה וטרינרית באור יהודה

המרכז הוטרינרי vet care הממוקם בסמוך לאור יהודה מעניק רפואה מצויינת במחירים נוחים. המרכז מצוייד במיטב הטכנולוגיה על מנת להעניק את הטיפול הרפואי המתקדם והטוב ביותר במחירים נוחים לתושבי אור יהודה. מחפשים וטרינר מצוין באור יהודה? הגעתם למקום הנכון! 

 

עיקור וסירוס באור יהודה

במרכז הוטרינרי vet care ד"ר שגיא לוי אנו מבצעים בשגרה עיקורים וסירוסים של כלבים וחתולים תוך כדי שימוש בחוטים הטובים ביותר. על מנת למזער את הסיכון בהרדמה אנו מבצעים בדיקות דם מקדימות וההרדמה נעשית בגז. ניתן לבצע תפרים פנימיים ולהימנע לרוב מהצורך בקולר לאחר הניתוח.  צריכים וטרינר לעיקור או סירוס? מצאתם את המקום הנכון!

וטרינר לחיסונים באור יהודה

במרפאה מבוצעים חיסונים שגרתיים כגון חיסון כלבת לכלבים וחתולים, חיסוני משושה לכלבים, חיסוני מרובע לחתולים, טיפולים נגד תולעים לכלבים וחתולים, חיסוני שעלת מכלאות ועוד. צרו קשר לתיאום תור עוד היום!

וטרינר לחוות דעת שניה באור יהודה
בדיקות וטרינר באור יהודה

במרפאה הוטרינרית הצמודה לאור יהודה תמצא וטרינרים מקצועיים לבדיקת רופא על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר עבור הכלב או החתול שלכם. מומלץ לתאם בדיקת וטרינר מראש כדי שנוכל להקדיש את מלוא תשומת הלב לבעל החיים שלכם. המרפאה מצויידת במיטב הטכנולוגיות כגון אולטראסאונד, רנטגן דיגיטלי, בדיקות דם - ספירה וביוכימיה ובדיקת תפקודי קרישה כדי להגיע לאבחנה מדוייקת ולבצע טיפול בהקדם. במקום ניתן לקבל גם ייעוץ לגבי חוות דעת וטרינרית שניה.

וטרינר חירום 24/7 באור יהודה

מחפשים וטרינר למקרה חירום. אנו זמינים 24/7 עבורכם במקרה של מקרה חירום אשר דרוש בו וטרינר תורן. במקום מתבצעים אשפוזים וטיפולים במקרי חירום ואנו נמצאים בשיתוף פעולה עם מיטב המומחים הוטרינרים בארץ.

מזון רפואי לכלבים וחתולים

כוטרינרים אנו נדרשים לעיתים לספק חוות דעת שניה וטרינרית על מנת להעריך האם הטיפול הרפואי הוטרינרי שניתן מתאים עבור הבעיה הרפואית והאם הבעיה הרפואית שאובחנה היא אכן הבעיה. על מנת להגיע לחוות דעת שניה וטרינרית אנו ממליצים להערך בהתאם ולהכין את כל המידע הרפואי שבוצע בעבר כולל טיפול תרופתי, הדמיה (צילומי רנטגן, אולטראסאונד), בדיקות מעבדה וכו'. יש לתאם חוות דעת וטרינרית שניה מראש על מנת שנוכל לעבור על המידע הרפואי כהקדמה לתור. 

אנו מחזיקים בדרך קבע מזון רפואי לכלבים וחתולים. ניתן לבצע הזמנה מראש או לברר מול מלאי קיים.  במקום ניתן לקנות מזון וטרינרי רפואי לכלבים וחתולים חולי כליות, מזון היפואלרגני לכלב או לחתול, מזון להורדה במשקל, מזון לחולי כבד, לכלבים וחתולים הסובלים מבעיות במערכת העיכול ועוד. 

איך מגיעים למרפאה מאור יהודה?

חברים קריית אונו. מרפאה וטרינרית גני תקווה. וטרינר תורן. ניתוחים בכלבים. חברים יהוד. וטרינר לחיסונים. וטרינר ביקורי בית. וטרינר תולעת הפארק. מרפאה וטרנרית קריית אונו. מרפאה וטרינרית גני תקווה. מרכז וטרינרי בקעת אונו. מרכז וטרינרי יהוד. וטרינר חירום קריית אונו. בלינסון לחיות מחמד. אורית תדמור מרפאת הכלנית

  • Wix Facebook page

כתובתנו

מרזוק ועזר 7/2 (כניסה מרחוב מהרי"ץ), קרית אונו, ישראל

 

טלפון : 

1-700-551772

טלפון חירום 24 שעות

 

שעות פתיחה

ראשון עד חמישי

 

09:00-13:00

15:30-19:00

 

שישי

09:00-13:00

 

  • w-facebook
  • w-googleplus

שירותי המרפאה

 

- חיסונים שגרתיים

- ניתוחים

- עיקורים וסירוסים

- כירורגיה כללית

- הדרכת גורים

- מזון וציוד הגנה מפרעושים

- וטרינר תורן/ וטרינר חירום

- ביקורי בית

- בדיקות דם

- הדמיה כולל אולטראסאונד ורנטגן

- חוות דעת שניה

- ייעוץ רפואת מומחים

- ניקוי שיניים

- טפסים ואישורים עבור הטסת בעלי חיים לחו"ל

- ייעוץ התנהגותי

-וטרינר תורן קריית אונו

-וטרינר ביקורי בית קריית אונו

-וטרינר ביקורי בית גני תקווה

-וטרינר ביקורי בית אור יהודה

-וטרינר ביקורי בית גבעת שמואל

-וטרינר ביקורי בית יהוד

- וטרינר חירום בקריית אונו

- וטרינר בגני תקווה

- וטרינר לחיסונים בקריית אונו

- בית חולים וטרינרי